KREATÍVNY TÁBOR S REMESLAMI

Umenie a zábava v jednom

Termíny:

15. – 19. júla 2019

29. júla – 02. augusta 2019

19. – 23. augusta 2019

Čas konania tábora:

každý deň od 8.00 do 15.50 hod.

/príchod detí je možný od 7.30 hod. a dieťa je potrebné vyzdvihnúť do 16.30 hod./

Popis tábora:

Tábor bude realizovaný v priestoroch na Vojvodskej ulici v Košiciach /kúsok od Obchodného domu Dargov v centre mesta/.. Program tábora bude pestrý, zameraný na rozvoj kreativity vo viacerých oblastiach, súčasťou programu budú aj pohybové aktivity, hry a zábava. Tábor je určený pre deti o 7 do 13 rokov.

Program tábora:

V rámci tábora budú pre deti pripravené najmä tvorivé dielne zamerané na výtvarné aktivity, ukážky práce remeselníkov a workshopy s remeselníkmi, zábavné workshopy spojené s hereckými a komunikačnými zručnosťami, ale aj návšteva workshopov v galérii, návšteva Steel Parku a ďalších zaujímavých miest. V programe päťdňového turnusu bude možné nájsť aj rôzne hry, súťaže, turnaj v spoločenských hrách, celodenný výlet do zaujímavej lokality, jeden poldňový výlet, tábor sa bude niesť vo vynikajúcej atmosfére. Tábor budú viesť školení vedúci.

Cena:  79,-€/dieťa

V cene je zahrnuté: 4 x varený obed, množstvo workshopov a kreatívnych dielní, program, výlety, dozor, materiál na aktivity, vstupné

V cene nie je zahrnuté: poistenie, desiata, olovrant, pitný režim nad rámec 0,2 l vody k obedu

Poznámka:

Pre tábor nie je potrebná predchádzajúca skúsenosť s výtvarným umením alebo iné predpoklady, bude realizovaný v populárnom duchu.

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.