Detské vianočné dielne 2021

 

V roku 2021 organizuje Detská organizácia Frigo už 22. ročník obľúbeného podujatia Detské vianočné dielne.

Podujatie je určené pre všetky tvoreniachtivé deti vo veku od 7 do 14 rokov. Detské vianočné dielne sa v roku 2021 budú konať v priestoroch budovy ALFA Kasárne/Kulturpark na Kukučinovej ulici v Košiciach v sobotu 11. decembra 2021 v čase od 9.30 do 15.30 hod.

pozn.: pre deti vo veku 13 a 14 rokov je podujatie prístupné iba v prípade že budú v čase podujatia plne očkované, pre deti vo veku do 12 rokov je podujatie prístupné bez obmedzení spojenými s očkovaním

 

Popis podujatia: 

Deti si budú počas celého dňa pod vedením odborných lektorov vyrábať rôzne predmety spojené so zimou a Vianocami (darčeky, dekorácie, ozdoby, pozdravy, cukrovinky, svietniky, sviečky, obaly, ikebany a iné), pričom sa stretnú rôznymi bežnými aj menej bežnými výtvarnými námetmi a technikami ako aj s rôznym materiálom (rôzne druhy papiera, prírodniny, drôt, sklo, včelí vosk, špeciálny výtvarný materiál, dekoračný materiál a iné).

Počas dňa si všetky deti vyrobia cca 6-8 výrobkov, ktoré si budú môcť zobrať domov.

Rodičia privedú deti na miesto konania v čase od 9.00 do 9.30 hod., v čase od 15.30 do 16.00 hod. si rodičia deti vyzdvihnú.

Rodičia počas podujatia na podujatí neostávajú, deň bez detí využijú na predvianočné prípravy :-) 

O deti sa budú počas dňa starať odborní lektori a animátori.

Organizátor zabezpečuje pre deti varený obed (polievka + hlavné jedlo + nápoj), deti budú mať na konzumáciu obeda 30 minútovú obedňajšiu prestávku.

Súčasťou podujatia sú aj sprievodné aktivity ako ukážky práce remeselníkov, animácie, súťaže a ďalšie aktivity.

 

Kapacita podujatia je obmedzená !!!

 

CENA: 19,-€/osoba

 

v cene: celodenná starostlivosť, kompletný spotrebný materiál na tvorenie (deti si donesú iba nožnice, štetce, pravítko a ceruzku), lektori ktorí budú s deťmi vyrábať výrobky, kompletný varený obed (polievka + hlavné jedlo + nápoj), sprievodný program a aktivity, malé darčeky od partnerov podujatia

 

OBJEDNAŤ PODUJATIE

 


 

Mikuláš u vás doma

 

Aktivita "Mikuláš u vás doma" je našim tradičným projektom, ktorý sme po prvý krát realizovali v roku 2009. 

V rámci produktu si môžete objednať dvoch našich animátorov MIKULÁŠ + ANJEL, ktorí prídu k vám domov v kostýmoch a potešia vaše detičky, budú pre ne veľkým prekvapením. Deťom donesú mikulášsky balíček, deti im môžu niečo pekné zarecitovať, zaspievať, odfotia sa s nimi. Dĺžka návštevy na jednej adrese je 30 minút. Animátori budú mať krásne profesionálne kostýmy s doplnkami a s deťmi budú primerane komunikovať. Mikuláš bude mať zvonček a vrece s balíčkami.

Podmienkou návštevy nášho Mikuláša a anjela je objednanie mikulášskych balíčkov pre všetky prítomné deti. V prípade akýchkoľvek individuálnych požiadaviek, návrhov nám to napíšte do poznámky v dotazníku, v prípade potreby Vás budeme telefonicky kontaktovať. 

V prípade potreby vieme danú službu faktúrovať aj na firmu.

 

Cenník:
Mikuláš + Anjel u vás doma na 30 minút (v cene animátori, kostýmy, preprava v rámci kategórie 1): 49,-€
 
Cena prepravy (+ časový prestoj): 
kategória 1: príplatok 0,-€
kategória 2: príplatok 16,-€
kategória 3:  príplatok 36,-€
 
Cena Mikulášskeho balíčka: 6,90 €/kus
 
Balíček obsahuje:  mikulášsky balíček, kinder vajíčko 20g, perník 60g, lízatko 10g, sušienka Lady Bird, Mince v sieťke, Cukríky karamelové, figúrka santa 28g, mliečna čokoláda orion 100g, balila trubičky, lentilky 28g, smile sušienka karamel, magestico vanilka sušienky, bublifuk (resp. adekvátne alternatívy)

 

Kategórie pre prepravu: 

kategória 1: Košické mestské časti: Staré mesto, Juh, Západ (Terasa), Jazero, Krásna, Ťahanovce - obec, Ťahanovce - sídlisko, KVP, Vyšné Opátske, Východ (Furča), Sever, Barca, Džungľa, Luník 9, Košická Nová Ves, Myslava

kategória 2:  Košické mestské časti: Pereš, Kavečany, Poľov, Lorinčík, Šebastovce, Šaca + obce: Haniska pri Košiciach, Sokoľany, Valaliky, Čaňa, Ždaňa, Kokšov-Bakša, Budimír, Nižná Hutka, Vyšná Hutka, Sady nad Torysou, Zdoba, Nižná Myšla, Vyšná Myšľa, Bohdanovce, Košická Polianka, Veľká Ida, Malá Ida, Slanec

kategória 3: ostatné obce okresov Košice okolie, Michalovce, Trebišov, Prešov, Rožňava, Spišská Nová Ves

 

Termíny: 

 • štvrtok 02.12.
 • piatok 03.12.
 • sobota 04.12.
 • nedeľa 05.12.
 • pondelok 06.12.
 • utorok 07.12.
 • streda 08.12.
 • štvrtok 09.12.
 • piatok 10.12.
 • sobota 11.12.
 • nedeľa 12.12.

 

Každý deň časy:  10.00, 11,00, 12,00, 13,00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 hod.

 

OBJEDNAŤ MIKULÁŠA

 

 

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.